Parnik z inicjatywą #WyparujWirusa

[TYLKO U NAS] Marka zaangażowana jest także w #PosiłekDlaLekarza. Sieć postanowiła jednak wyjść również z propozycją własnej akcji. Podczas odbioru osobistego pierogów w lokalu, gość może zostawić dowolną kwotę na jedzenie dla służb medycznych i osób starszych.

Każdego dnia o 19:00 datki są sumowane, za którą przygotowywane są specjalne zestawy dostarczone do wybranego szpitala. O zebranej kwocie, jak również o miejscu dostarczenia posiłków fani marki informowani są za pośrednictwem social mediów.

Pomysł narodził się z wewnętrznej potrzeby zareagowania na tę sytuację. Na co dzień pracuję jako stewardessa, a z racji zamknięcia granic nie ma lotów, stwierdziłam, że chciałabym coś czynnie robić. Najpierw dołączyliśmy do akcji #PosiłekDlaLekarza, jednak odzew był na tyle duży, że postanowiliśmy wyjść z własną inicjatywą. Zapotrzebowanie rośnie z dnia na dzień. Pierwszego dnia przygotowaliśmy posiłek za 108 zł, który trafił do Szpitala Zakaźnego przy ul. Wolskiej, kolejnego za 77 zł, a później nastąpił prawdziwy bum i udało się zebrać 611 zł – mówi w rozmowie z nami Amanda Mu, pomysłodawczyni akcji.

Akcję można wspierać również z domu, ponieważ istnieje możliwość przelania pieniędzy za pomocną Zrzutka.pl.

#WyparujWirusa
>prosimy kliknąć, by wesprzeć akcję<

Wszystkie pieniądze przeznaczone są na PARNIKowy posiłek dla medyka i osoby starszej. Osoba z personelu medycznego musi okazać identyfikator albo być w stroju służbowym. Osoby starsze można zgłaszać poprzez wiadomość prywatną Facebooku lub Instagramie.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.