Pasibus wprowadza menu śniadaniowe

Burgery m.in. z: hummusem, jajkiem sadzonym i jajecznicą, a do tego kawa w okazyjnej cenie. Sieć burgerowni 29 czerwca br. wprowadziła testowo do swojej oferty związane z najważniejszych posiłkiem w ciągu dnia w dwóch lokalach we Wrocławiu.

Od dawna czuliśmy potrzebę wprowadzenia śniadań do naszego stałego menu, szczególnie w lokalach czynnych od godzin porannych. Główną rolę w naszych bułkach śniadaniowych grają takie klasyczne składniki, jak jajko w różnych odsłonach, boczek czy coraz bardziej popularny ostatnio hummus. Do każdego śniadania można zamówić kawę za jedyne 5 zł. Po testach we Wrocławiu śniadania będziemy wprowadzać do kolejnych lokalizacji – tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu, Pasibus.

Codziennie od otwarcia do 12:00 można spróbować propozycji śniadaniowych oraz kawy. W testowanej ofercie znalazły się m.in.: Polisz z jajkiem sadzonym, białym sosem, grillowanym boczkiem i sałatą lodową, Jajamole także z jajkiem sadzonym, hummusem, guacamole, chorizo, rukolą, zatarem i majonezem, Halamus z hummusem, grillowanymi cebulą i pomidorem, serem cheddar, szczypiorem i majonezem, a także Boczuś z jajecznicą, grillowanymi pieczarkami i boczkiem, serem cheddar, majonezem i szczypiorem. Wszystkie burgery śniadaniowe podawane są w maślanych bułkach i kosztują od 8 do 11 zł. W ofercie jest również Hummus Bowl za 15 zł. To miska wypełniona hummusem, jajkiem sadzonym, grillowanymi cebulą i pomidorem, a także papryczką jalapeno i szczypiorem.

Oferta śniadaniowa dostępna jest testowo w dwóch lokalach we Wrocławiu – Pasibus Wroclavia i Pasibus Fashion Outlet – do odwołania. W czasie serwowania oferty śniadaniowej dostępne są także burgery ze standardowego menu lokali.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE
kwiecień-maj 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.