Pierwsza w Polsce kawiarnia bez opakowań jednorazowych. STOR Cafe otwiera drugi punkt

Udostępnij artykuł
W nowym lokalu nie dostaniemy kawy na wynos w kubku jednorazowego użytku. Kawiarnia jako pierwsza w kraju, wszystkim gościom kupującym ten napój w opcji take away, zaproponuje bambusowy wielorazowy kubek, za który wystarczy dopłacić tylko złotówkę. Osoby, które przyjdą z własnym naczyniem, nadal otrzymają zniżkę w wysokości 1 zł. Kawiarnia zostanie otwarta 15 czerwca przy ul. Brackiej w Warszawie.

– Chcemy nauczyć korzystać naszych gości z opakowań wielorazowych i pokazać im nowe rozwiązanie. Zdecydowaliśmy się na kolejną lokalizację, ponieważ chcemy być bliżej nich, stad wybór punktu przy ul. Brackiej 18, w centrum Warszawy. Nowy lokal będzie podobnej wielkości, w stosunku do naszej pierwszej, uroczej kawiarni na Powiślu, gdzie nie możemy pozwolić sobie na ogródek, ale przy Brackiej planujemy go już niebawem otworzyć – mówi Krzysztof Rzyman, właściciel STOR Cafe.

Punkt przy Brackiej to dwupiętrowy lokal, który dotychczas stanowił mekkę dla wielbicieli soków wyciskanych na zimno oraz smoothie bowlów. Jak deklaruje właściciel, te elementy pojawią się także w Cafe STOR. Lokal, podobnie, jak poprzedni, oczywiście otwiera się pod hasłami wege i zero waste. Rewolucja w wydawaniu kawy na wynos to nie wszystko. Kanapki również będą podawane tylko w opakowaniach wielorazowego użytku, a z menu znikną mięsne pozycje.

SWEETS & COFFEE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY
> link do aktualnego numeru <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.06.2019
Aktualizacja: 23.09.2019