Promocje w Aioli, Sing Sing, Banjaluka

Udostępnij artykuł
Restauracje z dnia na dzień musiały zawiesić swoją działalność w lokalu i przenieść się wyłącznie na wynosy i dostawy. Spowodowało to wysyp nowych ofert. Co oferują lokale należące do Grupy Instynkt?
Aioli

Poniedziałek – Burger Day! Drugi, tańszy burger za 1 zł. Wtorek – Pizza Day! Druga, tańsza pizza za 1 zł. Wciąż obowiązuje tradycyjna promocja, w której we wtorki pizza Maghertia jest w cenie 10 zł. Środa – Pasta Day! Druga, tańsza pasta za 1 zł. Czwartek – Salad & Bowl Day! Drugi, tańszy bowl lub sałatka za 1 zł. Piątek – Tapas Day! Drugi, tańszy tapas za 1 zł. Sobota i Niedziela – Breakfast Day! Drugie, tańsze śniadanie w cenie 1 zł, do godziny 14:00!

Ponadto lunch w cenie 18,90 zł (zupa, danie główne + napój) oraz możliwość kupienia zup w słoikach. 1 litr zupy kosztuje 21 zł! Śniadania można zamówić i odebrać w tradycyjnej cenie 5 zł do napoju z karty.

Sing Sing

Do niedawna można było tam przyjść nie tylko na jedzenie, ale także na drinka czy koncert. Teraz poniedziałek to dzień Pad Thai, który w promocji z tofu kosztuje 15 zł, a z krewetkami lub kurczakiem 18 zł. We wtorki można zjeść dania z pary, tzn. Tradycyjne chińskie bao i pierożki w cenie 19 zł. Z kolei w środę jest okazja zjeść japońskie dania w promocji, są nimi: tataki, gyoza i ramen. Tutaj drugie, tańsze danie w cenie 1 zł. Czwartek to święto curry – wszystkie curry w cenie 24,99 zł. Natomiast w piątek każdy Satay za 19 zł. W weekend do każdego głównego dania – deser w prezencie.

Ponadto Sing Sing kilka dni temu wprowadził do menu z sushi. Największy zestaw z 68 kawałkami kosztuje 86 zł! Do każdego zamówienia restauracja dodaje ciasteczko z zabawną wróżbą.

Banjaluka

Restauracja także przygotowała promocje. Poniedziałek to dzień z gurmanską plejskavicą z chlebem pita, ajvarem i sosem miętowym w cenie 36,90 zł, druga porcja za 1 zł. Z kolei wtorek to cievapcici z lepinją ajvarem i sałatami w cenie 34,90, również druga porcja za 1 zł. W środę – panierowane halloumi z pieczoną papryką, bakłażanem, pomidorami cherry, duszoną soczewicą w cenie 38,90 za dwa. Czwartek to czas na bałkańskie burgery (w wersji mięsnej lub wege) 33,90, drugi za 1 zł. Piątek jak na początek weekendu przystało, labrax grillowany w cenie 44,90, a drugi za 1 zł. W piątek jedna porcja żeberek w cenie 49,90, druga za 1 zł, czyli dwie porcje w cenie 50,90. W niedziele gratisowy deser do wszystkich zamówionych dań.

Banjaluka razem z Sing Sing połączyła siły i dzięki temu jest także możliwość zamówienia cateringu. W boxach trzy lub pięć dań, wersja mięsna, rybna, wegetariańska lub dla dzieci. Ceny zaczynają się od 29,90, dlatego warto skorzystać z okazji, nie gotować w domu i wspomóc restauracje!

Pamiętajcie, że wspieranie rynku gastronomicznego w tym trudnym okresie jest bardzo ważne! Tylko dzięki Wam restauracje mogą przetrwać. Więc jeśli chcecie móc usiąść w ogródkach swoich ulubionych restauracji musicie u nich zamawiać.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 09.11.2020
Aktualizacja: 09.11.2020