Razem najlepiej – nowa propozycja od Grycana

Już od najbliższej soboty, 28 listopada, lodziarnio-kawiarnie będą ponownie otwarte. Gości powita oferta specjalna, w której domowe ciastka w połączeniu z wybranymi napojami będą dostępne na wynos w promocyjnej cenie 15,90 zł.

Lodziarnio-kawiarnie to serce naszego biznesu. Niezwykle się cieszymy, że znów możemy się spotkać z naszymi klientami i oferować im na wynos nasze specjały. Z okazji ponownego otwarcia domowe ciastka w duetach z kawą, herbatą, sokiem czy koktajlem dostępne są w promocyjnej, niższej cenie – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.Intensywnie czekoladowe domowe brownie z kremowym cappuccino, ciastka owsiane z czekoladą na gorąco, a może sernik z rozgrzewającą herbatą goździkówką? Możliwości jest tak wiele, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zapraszamy!

W najnowszej promocji Razem najlepiej znalazły się domowe ciastka wypiekane we własnych pracowniach cukierniczych, skomponowane z wybranymi napojami: kawą, czekoladą na gorąco, rozgrzewającą herbatą, sokami lub koktajlami w specjalnej cenie 15,90 zł. Oferta Razem najlepiej obowiązuje od 28 listopada we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.