Rusza akcja TVN „Pomagajmy sobie” wspierająca gastronomię. Zgłoszenia do 25 listopada

Gdy restauracje walczą o przetrwanie, a wiele osób nie może sobie pozwolić choć na jedno ciepłe danie w ciągu dnia, telewizja gotuje się na podwójną pomoc. Chce wesprzeć z jednej strony pracowników branży gastronomicznej, a z drugiej osoby najbiedniejsze, potrzebujące ciepłego posiłku. Wszystkie środki z emisji charytatywnego bloku reklamowego i akcji antenowych emitowanych 12 grudnia na kanale TVN oraz zgromadzone na ten cel przez Fundację TVN „Nie jesteś sam” zostaną przeznaczone na obiady dla osób potrzebujących. Ugotują je restauratorzy, którzy zgłoszą się do udziału w akcji.

Dzięki nowej inicjatywie TVN Grupa Discovery wybrane restauracje, które zgłoszą się do udziału w akcji otrzymają zamówienia na 50 ciepłych posiłków dziennie przez 11 dni (14 – 24 grudnia) oraz 50 świątecznych posiłków dziennie na okres od 25 do 26 grudnia. Przygotują je na wynos i dostarczą do działających w tym samym regionie Organizacji Pożytku Publicznego zajmujących się dożywianiem najuboższych. Wartość 1 posiłku to  20 złotych brutto. Kwota wsparcia dla pojedynczej, wybranej restauracji wynosi 13 tys. złotych brutto.

Aby wziąć udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zostaniesz poproszony o dane swojej firmy oraz restauracji, kontakt, informacje o zasięgu dostawy posiłków, a także proponowane menu na 11 dni + na 2 dni Świąt (dania świąteczne).

Wypełnij formularz

Po poprawnym zweryfikowaniu restauracji pod kątem wymaganych warunków, jej menu zostanie przekazane do odpowiedniego Banku Żywności z tego samego województwa.

Bank Żywności lub najbardziej potrzebujące organizacje charytatywne w danym regionie wybiorą konkretne restauracje, z których zamówią posiłki za kwotę przekazaną przez TVN Grupa Discovery.

Kliknij, aby poznać
ZASADY AKCJI

Harmonogram akcji

Zgłoszenia będą zbierane przez 7 dni (od 19 do 25 listopada). Dostawy posiłków będą realizowane przez 11 dni od 14 do 24 grudnia, w tym dostawa 24 grudnia będzie obejmować posiłki na dni świąteczne tj. 25 i 26 grudnia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.