Selgros Cash & Carry sponsorem finałów Czwartków Lekkoatletycznych

Łącznie tysiąc zawodniczek i zawodników wzięło udział w wydarzeniu, które odbyło się w dniach 5-6 września na stadionie AZS Łódź. Selgros Cash & Carry był sponsorem tego wydarzenia i fundatorem bonów dla zwycięzców wszystkich 36 konkurencji.

Czwartki Lekkoatletyczne to inicjatywa, która od ponad ćwierć wieku przyczynia się do rozwoju zamiłowania do sportu oraz regularnej aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Jej twórcy, czyli Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, organizują corocznie cykl zawodów lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży w wieku 11, 12 i 13 lat. W łódzkim finale odbyło się 36 konkurencji biegowych i technicznych, rozgrywanych w różnych grupach wiekowych.

Od lat staramy się wspierać potrzebujących i wartościowe inicjatywy. Czwartki Lekkoatletyczne to akcja, która ma długą tradycję krzewienia zainteresowania sportem wśród dzieci i młodzieży. Cieszymy się, że możemy być częścią tego wydarzenia, które przyczynia się do rozwoju talentów i wyrównuje szanse dostępu do sportu dzieciom oraz młodzieży z różnych środowisk komentuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Transgourmet Polska, operatora marek Transgourmet i Selgros Cash & Carry.

Tegoroczny, XXVI Ogólnopolski Finał Czwartków Lekkoatletycznych odbył się na stadionie AZS w Łodzi, w pierwszy weekend września. Wzięło w nim udział ok. tysiąc zawodniczek i zawodników.

RYNEK GASTRONOMICZNY W POLSCE RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.