Sieć a&o powołuje specjalistów ds. dystansu społecznego we wszystkich obiektach w Europie

Goście mogą liczyć na doświadczenie i wiedzę lokalnych ekspertów, którzy przygotowali listę bezpiecznych i atrakcyjnych turystycznie miejsc w 23 miastach, w których obecna jest marka.
Obraz zawierający osoba, budynek, zewnętrzne, kobieta
Opis wygenerowany automatycznie

a&o, największa w Europie prywatna marka hosteli, wdrożyła nową inicjatywę – w każdym ze swoich 23 obiektów powołała specjalistów ds. dystansu społecznego. Wszystko po to, by goście czuli się pewnie podczas odkrywania nowej okolicy i wiedzieli, gdzie się udać, aby uniknąć tłumów.

Bazując na swojej lokalnej wiedzy, specjaliści wytypowali listę najlepszych miejsc w swoich miastach, które pozwalają na zachowanie dystansu społecznego. Specjalistów ds. dystansu społecznego można znaleźć na recepcji każdego z hosteli. Są do dyspozycji gości a&o tuż po przyjeździe oraz podczas całego pobytu. Na bieżąco aktualizują informacje dotyczące ponownego otwarcia placówek kulturalnych, restauracji i innych interesujących obiektów.

„Sekretne” ścieżki, ogrody, miejsca piknikowe, koncerty na wolnym powietrzu

Lista „tajnych”, bezpiecznych miejsc obejmuje wiele atrakcji i obiektów. Są na niej zarówno trasy spacerowe, prowadzące z dala od tętniących życiem centrów miast – np. przez ogrody botaniczne w Kolonii, jak również mniej znane trasy rowerowe, zaciszne miejsca piknikowe, a także najlepsze miejsca do podziwiania zachodów słońca. Dla miłośników kultury specjaliści wybrali w każdym z miast najważniejsze zabytki i najlepsze muzea, których zwiedzanie umożliwia zachowanie bezpiecznego dystansu, tak jak na przykład Forum Historii Współczesnej w Lipsku. Specjaliści podpowiedzą także gościom a&o w jakich godzinach najlepiej zwiedzać obiekty tak, by uniknąć tłumów. Podzielą się także wiedzą o najlepszych „ukrytych” kawiarniach, takich jak chociażby Mary’s Coffee Club w Monachium, restauracjach, pubach, miejscach, gdzie odbywają się kameralne koncerty czy imprezy taneczne, pozwalające na zachowanie dystansu społecznego.

Chcemy mieć wpływ na pozytywne doświadczenia gości

Chcieliśmy ruszyć z inicjatywą, która wpłynęłaby pozytywnie na doświadczenia naszych gości i pozwoliłaby naszym pracownikom na dzielenie się bezcennymi radami i wskazówkami w każdym z miast, do których podróżni nie mieliby dostępu, gdyby zatrzymali się w innym obiekcie. To zrozumiałe, że zwiedzanie miasta po długich miesiącach izolacji może wydawać się przytłaczające, dlatego właśnie w każdym mieście wyznaczyliśmy specjalistów, którzy zaproponują miejsca, gdzie można się bezpiecznie przemieszczać, poza utartymi szlakami, aby uniknąć tłumówmówi prezes i założyciel a&o Phillip Winter.

Goście mogą również czuć się spokojniejsi dzięki licznym środkom bezpieczeństwa wdrożonym w hostelach a&o, mającym na celu przestrzeganie zasad higieny i zachowanie dystansu społecznego. Są to m.in: osłony z pleksiglasu oddzielające gości od personelu hostelu, stanowiska do dezynfekcji rąk rozmieszczone we wszystkich kluczowych obszarach, bezdotykowe krany, wymagana 1,5 m odległość między stolikami w restauracji, brak wspólnych łazienek. Wszyscy pracownicy hostelu wyposażeni są w maseczki ochronne. Ponadto, w każdym z hosteli do dyspozycji gości jest specjalista ds. higieny który czuwa nad kwestiami dotyczącymi ochrony zdrowia i higieny.

ŚWIAT HOTELI czerwiec-lipiec 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.