Street food: postaw na przyczepę polskiego producenta

Wark Group, zarówno w projekcie jak i przy produkcji nie jest ograniczony sztywnymi ramami oferty czy katalogu. To klient decyduje, czy chce nabyć przyczepę pustą i wyposażyć ją we własnym zakresie, czy może wybrać wariant ze wszystkimi niezbędnymi instalacjami i oświetleniem lub tak zwaną realizację pod klucz.
Co wyróżnia przyczepy Wark?

Naprawdę są produkowane Polsce? To najczęściej zadawane pytanie przez klientów. Od wielu lat utarło się stwierdzenie, iż przyczepy gastronomiczne z Polski są nieciekawe kwadratowe i wytrzymują maksymalnie dwa lata pełnej eksploatacji. Marka Wark od lat zadziwia designem, innowacyjnym materiałem oraz indywidualnym podejściem do klientów.

Wyróżnia nas też podejście do tego, jak prowadzimy nasz biznes oraz jak kreujemy relacje z partnerami. Wierzymy, że nie sprzedajemy wyłącznie przyczep. Proponujemy kompleksowe, opracowane i skrojone na miarę rozwiązania, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze realizacje znalazły zastosowanie w branży reklamowej, handlowej, targowej, ale przede wszystkim – gastronomicznej, tak dziś popularnym street foodzie.

Klient ma również możliwość pełnej konfiguracji wnętrza i wyposażenia: wyboru rodzaju mebli (czy to z drewna, czy stali nierdzewnej), a także marki urządzeń gastronomicznych, na których pracuje mu się najlepiej. Na przełomie ostatnich lat zaufało nam ponad 50 klientów.

Nasze przyczepy jeżdżą obecnie w Polsce, Austrii, Anglii, Irlandii, Holandii, Belgii, Szwajcarii ale przede wszystkim u naszych bezpośrednich sąsiadów w Czechach, Niemczech oraz na Słowacji.

Do wyboru są modele: Premium, Comfort, Bonanza i Expo.

Firma prowadzi również usługę wynajmu przyczep w różnych konfiguracjach.

Stawiamy na rozwój nawet w tak zaskakujących nas wszystkich czasach pandemii – poszukujemy niezależnego agenta sprzedaży na terenie Polski – może również za granicą. Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne po sprzedaży (succes fee). Wszystkich zainteresowanych ciekawą współpracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu +48 600 464 122 lub e-mail  office@warkgrouop.com. Więcej informacji można znaleźć też na stronie www.warkgroup.com.

Materiał powstał we współpracy z Wark Group.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.