Wtorkowy kubełek KFC powraca

Udostępnij artykuł
Kultowy propozycja sieci będzie dostępna od najbliższego wtorku. W ramach promocji, 14 kawałków kurczaka w panierce kosztuje 14,95 zł. Oferta będzie dostępna na wynos we wszystkich restauracjach na terenie całego kraju, ale również – po raz pierwszy w historii – w dostawie.

W promocyjnym kubełku znajdziemy 3 kawałki polędwiczek z kurczaka Hot&Spicy, jeden kawałek klasycznego kurczaka Kentucky w panierce na bazie 11 ziół, osiem skrzydełek Hot Wings w pikantnej panierce oraz dwa kawałki polędwiczek z kurczaka – Stripsów.

Oferta Wtorkowy Kubełek jest dostępna na wynos we wszystkich restauracjach KFC na terenie całej Polski oraz w Drive Thru, jako samodzielna pozycja w menu, natomiast w dostawie do domu jako powiększenie klasycznego kubełka. Wszystkie dania dostępne w KFC, w tym także Wtorkowy Kubełek, można również łatwo i bezpiecznie zamówić wcześniej poprzez funkcjonalność w aplikacji – KFC Collect a następnie odebrać w najwygodniejszej dla siebie porze we wskazanej restauracji, w Drive Thru lub – po wybraniu opcji „Parking PickUp” – otrzymać zamówienie prosto do swojego samochodu.

Promocja Wtorkowy Kubełek obowiązuje we wszystkie wtorki od 3 listopada 2020 r. do odwołania.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 02.11.2020
Aktualizacja: 03.11.2020