Zakłady Tłuszczowe Kruszwica Partnerem portalu Horecanet.pl

Udostępnij artykuł
Największym w Polsce i jeden z największych w Europie Środkowej przetwórca nasion oleistych i producent tłuszczów roślinnych dołącza do grona elitarnych Partnerów najważniejszego w Polsce portalu branży HoReCa. Korzysta ze specjalnej oferty przeznaczonej dla firm, szczególnie zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją w relacjach business to business, kierowanej w najszerszym z możliwych zasięgów na rynku do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa. Dziękujemy za zaufanie!

Wszystkie produkty – frytury, oleje czy tłuszcze powstają z myślą o potrzebach szefów kuchni, kucharzy, cukierników, menagerów oraz właścicieli restauracji – starając się na każdym kroku sprostać ich zupełnie różnym wymaganiom.

Dzięki ciągłej współpracy z profesjonalistami oraz możliwości korzystania z najnowszych osiągnięć technologicznych oleje i frytury to zaawansowane i maksymalnie wydajne rozwiązania – efektywne kosztowo, zwiększające komfort pracy, sprawiające, że przyrządzane potrawy wyróżniają się doskonałym smakiem i dobrym profilem żywieniowym. 

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2021
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Rynek-Dostawcow-HoReCa-RAPORT-2021.png

Aby uzyskać więcej informacji na temat całego pakietu możliwości oraz wymiernych korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt

BIURO REKLAMY BROG B2B

Zbigniew Pąk
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

Joanna Wojciechowska
664 463 072
j.wojciechowska@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 30.03.2021
Aktualizacja: 30.03.2021