Zapewnij bezpieczeństwo gości i pracowników – zaproszenie na bezpłatny webinar #Restart Your Business with BV

Nigdy wcześniej pojęcie publicznego bezpieczeństwa sanitarnego nie miało aż tak silnego, w skali globalnej, znaczenia jak obecnie. Firmy i organizacje publiczne muszą dostosować się do konieczności zapewnienia bezpieczeństwa swoich pracowników, klientów, partnerów. Wszystko to przy jednoczesnym zarządzaniu wyzwaniami finansowymi i operacyjnymi, które postawił przed firmami trudny rok 2020.

Ilość zmian koniecznych do wprowadzenia może być przytłaczająca. W trakcie webinaru chcemy je Państwu przybliżyć. Przedstawimy m.in.:

aktualne, polskie i  światowe, wymagania prawne w zakresie nowego reżimu sanitarnego;

międzynarodowe praktyki higieniczne;

niezależną ocenę zgodności oraz program Safeguard – jako narzędzie zarządzania ryzykiem i ważny element budowania zaufania rynku w nowej rzeczywistości.

Bureau Veritas już od prawie 200 lat działa w branży zapewniania jakości, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska. Wiosną tego roku wspólnie z globalną siecią hotelową Accor stworzyliśmy system certyfikacji, który w dobie pandemii koronawirusa ma pomóc otwierać się na nowo obiektom hotelarskim i gastronomicznym.  W Polsce weryfikujemy już kilkadziesiąt hoteli, na świecie – kilkaset. Aktualny status obiektów poddanych ocenie Safeguard i ALLSAFE (w przypadku marki ACCOR) można śledzić na dedykowanej platformie cyfrowej.

Zdajemy sobie sprawę, że priorytetem jest teraz jak najszybszy powrót do pełnej zdolności operacyjnej. Chcemy aby program #Restart realnie wsparł Państwa firmy w skutecznym „restarcie” biznesu.

DLA KOGO?

Wszystkie obszary aktywności gospodarczej, szczególnie te, w których naturę wpisane jest kontaktowanie się dużych grup osób jak sektory: HoReCa, sprzedaż detaliczna, usługi publiczne.

OSOBA PROWADZĄCA

Joanna Waberska –audytor wiodący, ekspert i trener Bureau Veritas Polska w obszarach: BHP, zarządzanie środowiskowe, gospodarowanie odpadami, standardy socjalne.

KIEDY?

23 lipca br. (czwartek), 10.30 – 12.00

Proces rezerwacji jest konieczny i szybki
ZAREJESTRUJ UDZIAŁ

SZCZEGÓŁY TECHNICZNE

Webinar będzie odbywać się na platformie Zoom. Nowym użytkownikom aplikacji polecamy wcześniejsze zapoznanie się z instrukcją do logowania.

Tekst powstał we współpracy z Bureau Veritas.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.