Zbigniew Dolata dołącza do Tel Aviv Urban Food

Udostępnij artykuł
Zajmuje stanowisko Director Business Development. Wcześniej związany był z Etno Cafe, gdzie pracował jako dyrektor ds. rozwoju sieci, gdzie odpowiadał za kompleksowe procesy związane z zarządzaniem i strategicznym rozwojem kawiarni. Kreował i nadzorował pełen zakresem działań w obszarze operacyjnego zarządzania siecią i personelem.

Zbigniew Dolata pracował m.in. jako general manager w AmRest i dyrektor regionalny w Lotte Wedel. Nowe miejsce pracy czyli Tel Aviv Urban Food to sieć stworzona przez Malkę Kafkę. Lokale oferują smaki Izraela, w 100 proc. wegańskie. Cztery lokalizacje znajdują się w Warszawie i jedna w Łodzi.

Kolejny, 5 krok (do przodu!) w mojej karierze zawodowej. Po wspaniałej przygodzie z AmRest, CitiBank, E. Wedel oraz Etno Cafe, przyszedł czas na nowe wyzwania i nowe projekty. W tym wyjątkowo dynamicznym okresie w jakim jest obecnie rynek gastronomiczny, w roli Business Development Director dołączam do fantastycznego zespołu Tel Aviv Urban Food i Food Quantum, celem zapewniania organizacji dynamicznego i efektywnego wzrostu.  Z optymizmem, energią oraz poczuciem dumy wspólnie z moimi partnerami w biznesie i naszym zespołem będę zmieniał świat na lepszy – napisał Zbigniew Dolata na swoim profilu LinkedIn.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 05.11.2020
Aktualizacja: 05.11.2020