Dobry Hotel zakończył współpracę z wrocławskim Best Western Premier Hotel City Center

4 stycznia 2021 r. spółka wypowiedziała umowę dzierżawy obiektu, natomiast przekazanie hotelu nastąpi 11 stycznia 2021 r.

Decyzja o zakończeniu współpracy z inwestorem podyktowana została wieloma przesłankami. W obecnej , niezwykle trudnej sytuacji  właścicielskiej tego obiektu, nie jesteśmy zainteresowani kontynuowaniem umowy, stąd też decyzja o wycofaniu sieci Dobry Hotel z tego projektu. Co jednak ważne dla naszych gości, nadal pozostajemy na wrocławskim rynku hotelowym, ponieważ trwają prace przy budowie Hotelu Altus Palace. Otwarcie tego obiektu planujemy w IV kwartale 2021 r. – mówi Daniel Łukaszewicz, dyrektor zarządzający siecią Dobry Hotel.

Dobry Hotel Spółka z ograniczona odpowiedzialnością Sp. K. zarządza 10 obiektami, zlokalizowanymi w całej Polsce. Należą do nich: Hotel Arkon Park w Gdańsku, Hotel Różany Gaj w Gdyni oraz sopockie Villa Sedan i Hotel Aqua Sopot, Hotel Dom Zdrojowy w Jastarni, Hotel Mikołajki w Mikołajkach, Hotel Altus Poznań Old Town w Poznaniu, Hotel Unicus Kraków Old Town i pięciogwiazdkowy Hotel Unicus Palace w Krakowie, a także Hotel Aquarion w Zakopanem.

Spółka Dobry Hotel rozpoczęła działalność w 2004 r. i od samego początku jej działalność skupia się na zarządzaniu dzierżawionymi obiektami hotelowymi.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.