Elektrownia Powiśle otwiera kolejne koncepty gastronomiczne

Udostępnij artykuł
Działający od ponad tygodnia obiekt to nie tylko zabytkowa architektura, ponad 100-letnia historia czy unikatowe marki modowe, to również oferta , która czeka na klientów w strefie Food Hall. Od otwarcia obiektu, odwiedzający mogli korzystać z wybranych lokali i restauracji, do których dołączają właśnie kolejne koncepty, w tym Philly’s Finest, Quattro Canti, kebab Osmania, Soul Burger oraz kawiarnia Vita Cafe.

W strefie gastronomicznej Food Hall, docelowo na odwiedzających będzie czekać aż 17 konceptów kulinarnych oraz trzy bary.

Do otwartych w środę 20 maja lokali: Dim Sum Box, Tel Aviv, Trufla Pasta Bar oraz The Fry, dołączyy nowe koncepty, w tym: Philly’s Finest (amerykańskie kanapki), Quattro Canti (pizzeria), Osmania (kebab) oraz Soul Burger. W pełni działają także wszystkie trzy bary – Centrala, Kandela i Elektryk. Pozostałe koncepty w strefie Food Hall będą otwierać się sukcesywnie, w kolejnych dniach. Od środy 27 maja, w pasażu od strony ulicy Zajęczej, działa również kawiarnia Vita Cafe.

Odwiedzający Elektrownię Powiśle mogą skorzystać także z pełnej oferty restauracji zlokalizowanych w budynku biurowym przy placu zewnętrznym od ulicy Zajęczej – serwującej nowoczesną kuchnię azjatycką Pełną Parą oraz konceptu Kuby Wojewódzkiego i Józefa Krawczyka – Niewinni Czarodzieje 2.0.

Szczegółówe informacje o godzinach otwarcia poszczególnych stref i lokali można znaleźć na stronie internetowej www.elektrowniapowisle.com oraz na profilach Elektrowni Powiśle na Facebooku i Instagramie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 01.06.2020
Aktualizacja: 01.06.2020