Hampton by Hilton Warsaw Reduta otwarty

Trzygwiazdkowy focus-service hotel położony jest na warszawskiej Ochocie, przy ulicy Mszczonowskiej 5. Oferuje 167 pokoi. Inwestorem jest grupa kapitałowa, na czele której stoi prezes zarządu Nusret Sancak.

Każdy gość będzie mógł skorzystać z bezpłatnego, ciepłego firmowego śniadania, również w zdrowych wariantach; zestawów śniadaniowych na wynos „On the Run” oraz bezpłatnego Wi-Fi w każdym pokoju. Personel Hampton by Hilton zapewnia serwis w oparciu o standardy programu 100 proc. Hampton Guarantee™.

Na terenie tego hotelu mieszczą się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40 mkw oraz 80 mkw. Mniejszy Board Room znajduję się na parterze budynku i posiada dostęp do światła dziennego. Większa sala konferencyjna znajduje się na pierwszym piętrze i oferuje pełne wyposażenie jeśli chodzi o sprzęt multimedialny. Zostały zaprojektowane według najnowszego konceptu sieci Hilton.

ŚWIAT HOTELI wrzesień-październik 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Na miejscu znajduje się także garaż podziemny na 54 miejsc oraz stacja do ładowania samochodów elektrycznych. Dodatkowym atutem hotelu jest siłownia, gdzie można zadbać o zdrowie i kondycję o każdej porze dnia i nocy. Do dyspozycji gości jest również 24/7 snack bar.

Goście hotelu Hampton by Hilton Warsaw Reduta będą mieli zapewniony beztroski pobyt w wygodnych przestrzeniach, które zostały w przemyślany sposób zaprojektowane tak, aby przebywający czuli się w nich swobodnie i komfortowo – mówi dyrektor generalny Łukasz Migowski.

W pobliskiej okolicy mieszczą  się również dwa duże centra handlowe: Atrium Reduta i Blue City. Dodatkowym atutem dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu będzie pobliski Park Szczęśliwicki, który oferuje szybki dostęp do: ścieżek biegowych i rowerowych, basenu zewnętrznego oraz całorocznego stoku narciarskiego.

Hampton by Hilton Warsaw Reduta jest częścią programu lojalnościowego z nagrodami Hilton Honors®, który obejmuje 17 różnych hotelowych marek sieci Hilton. Uczestnicy programu Hilton Honors, którzy dokonują rezerwacji bezpośrednio przy wykorzystaniu preferowanych przez Hilton narzędzi, korzystają z natychmiastowych udogodnień, m.in. elastycznego sposobu płatności pozwalającego wybrać prawie każdą kombinację punktów i pieniędzy w celu rezerwacji pobytu, specjalnych zniżek członkowskich, których nie można uzyskać w żaden inny sposób, a także bezpłatnego Wi-Fi.

Członkowie mogą również skorzystać z popularnych narzędzi cyfrowych dostępnych wyłącznie poprzez wiodącą w branży mobilną aplikację Hilton Honors, przy pomocy której można dokonać zameldowania, wybrać swój pokój i uzyskać dostęp do niego za pomocą klucza cyfrowego.

RYNEK DOSTAWCÓW HORECA W POLSCE – RAPORT 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.