Jak działają food courty w centrach handlowych? Odpowiada warszawska Galeria Młociny

Udostępnij artykuł
W związku z ograniczeniami funkcjonowania obiektów gastronomicznych w Polsce, strefy te wciąż pozostają zamknięte.  Restauracje i lokale znajdujące się w bielańskiej Strefie Spotkania i Dania wyszły jednak naprzeciw wymaganiom swoich klientów i oferują możliwość zamówienia posiłków na wynos, a także z dostawą do domu.

Zgodnie z rozporządzeniem Polskiego Rządu już 4 maja Galeria Młociny wspólnie ze swoimi najemcami ponownie zaprosiła na Bielany, jednak nie do food courtów.

W Galerii Młociny można skorzystać z oferty Costa Coffee, A.Blikle Cukiernie Kawiarnie, Cukierni A. Cieślikowski, Thai Wok, McDonalds oraz KFC, Kuchnia Marche, Express Oriental, a także polskiej sieci burgerowni  Bobby Burger. Swoje drzwi otworzył również Nalewak.

Bielańskie centrum handlowe zapewnia, że jest w pełni przystosowane do panujących wymogów, stosując przy tym wszystkie normy zalecane przez Główny Inspektorat Sanitarny oraz Światową Organizację Zdrowia. Przeszkoleni zostali także pracownicy centrum handlowego, a wszystkie posiłki są przyrządzane z zachowaniem najwyższych środków ostrożności oraz higieny.  Godziny otwarcia galerii nie uległy zmianom.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 11.05.2020
Aktualizacja: 11.05.2020