Julius Meinl Polska Partnerem portalu Horecanet.pl

Globalna kawowa marka premium istniejącą na rynku od 1862, specjalizująca się w obsłudze rynku horeca, dołącza do grona elitarnych Partnerów portalu Horecanet.pl i korzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu, skierowaną do decyzyjnych profesjonalistów sektora HoReCa w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

Julius Meinl to globalna kawowa marka premium istniejącą na rynku od 1862. Jako pierwszy profesjonalny roaster w Europie, wprowadzając ciągłe innowacje, Julius Meinl stworzył unikalną, odnoszącą sukcesy kulturę kawy opartą na wiedeńskiej tradycji.

Jesteśmy dumnym ambasadorem wiedeńskiej kultury kawiarnianej, a misja marki jest uczynienie świata bardziej poetyckim, a przez to lepszym miejscem. Naszych klientom na 70 rynkach świata dostarczamy kompleksowe rozwiązania obejmujące najwyższej jakości kawę i herbatę wraz z pełnym wsparciem sprzętowym, doradczym i szkoleniowym.

Historia naszego sukcesu zaczyna się w krajach pochodzenia kaw, gdzie mamy bezpośredni kontakt z plantatorami, dzięki czemu jesteśmy w stanie wybrać najlepsze zielone kawy. Od zawsze komponujemy kawy z wysokogórskich Arabik oraz najlepszej jakości Robust z czołowych plantacji na całym świecie.

W ramach Julius Meinl Coffee&Tea academy dostarczamy profesjonalne szkolenia oraz usługi doradcze i audytowe. Wszystko po to, aby zapewnić legendarną jakość Julius Meinl w każdej filiżance kawy.

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.pl, www.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, Forum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.