KFC wspiera mundurowych i służby medyczne

Marka, dziękując pracownikom tych dwóch sektorów za ich wielki wysiłek i poświęcenie w walce z panującą w kraju pandemią, od 30 kwietnia oferuje im bezpłatną kawę albo herbatę we wszystkich restauracjach sieci w Polsce, a także 10 proc. zniżki na każde złożone zamówienie.

KFC wprowadza dedykowaną ofertę, dzięki której marka chce wyrazić swoje wsparcie dla osób bezpośrednio zaangażowanych w walkę z wirusem, a więc wszystkich pracowników służb mundurowych i służby zdrowia. Objęci nią zostali pracownicy Służb Medycznych, Policji, Straży Pożarnej, Wojska, Straży Granicznej i Straży Miejskiej. W ramach kampanii, marka przyznaje uprawnionym osobom darmową kawę albo herbatę we wszystkich restauracjach KFC w Polsce oraz oferuje 10 proc. upustu na każde zamówienie złożone przez Drive Thru lub z opcją odbioru na wynos. Aby skorzystać z promocji, wystarczy przyjechać po odbiór zamówienia w swoim służbowym stroju lub oznakowanym pojeździe. W innym przypadku trzeba będzie okazać legitymację służbową, kartę lub przepustkę. Promocja obowiązuje do odwołania.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – MARZEC 2020
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Od momentu pojawienia się w Polsce COVID-19, KFC czynnie angażuje się w liczne akcje wspierające ludzi walczących z wirusem na pierwszej linii frontu i jeszcze bardziej dba o bezpieczeństwo swoich klientów oraz pracowników. Już od dłuższego czasu KFC oferuje opcję dostawy jedzenia bez kontaktu z dostawcą, a teraz szczególnie zachęca do korzystania z niej swoich miłośników. Dodatkowo, pragnąc przyczynić się do wzmocnienia akcji #zostańwdomu, firma zebrała sugestie swoich gości i zaledwie w trzy dni od powstania pomysłu, przygotowała specjalną ofertę – „Domowy kubełek”. KFC aktywnie wspiera także akcję #WzywamyPosiłki, w ramach której za darmo dostarcza swoje dania pracownikom placówek szpitalnych, stacji pogotowia i punktów laboratoryjnych.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.