Knajp.pl nawiązuje współpracę z blinkee.city i umożliwia darmowy odbiór zamówienia skuterem lub hulajnogą

Udostępnij artykuł
Portal do zamówień przez internet założony przez polskich restauratorów oraz polska marka skuterów i hulajnóg elektrycznych, zawiązały współpracę w celu obniżenia kosztu dostaw posiłków do klientów.

Nawet 30 proc. z ceny posiłku restauracje oddają firmom dowożącym jedzenie. To kwota, która często przewyższa ich zarobek. W odpowiedzi na to, szukając alternatywy, polscy przedsiębiorcy zachęcają konsumentów, aby zamawiali posiłki bezpośrednio u nich. Oszczędzone 30 proc. pozostanie w kieszeni restauratorów i klientów. Wspólnie działania pozwolą na przetrwanie w dobie pandemii – w tym celu blinkee.city i knajp.pl połączyły siły i nie pobierają żadnych opłat. 

Co proponują?

W aplikacji blinkee.city (Blinkee) na mapie Warszawy umieszczono restauracje i punkty gastronomiczne wspierane przez knajp.pl. Dzięki temu, każdy użytkownik, może bezpośrednio złożyć zamówienie w restauracji ze specjalnym rabatem i odebrać je dodatkowo korzystając z 10 minut gratis jazdy hulajnogi lub skuterem Blinkee, na odbiór zamówienia z knajp.pl. To osobiste wsparcie ulubionych restauracji i barów przez klientów. Dodatkowo restauratorzy otrzymują elektryczne hulajnogi i skutery blinkee.city do testowania samodzielnego dostarczania posiłków.

Odbiory osobiste i samodzielny transport zamówień do klientów przez pracowników restauracji to w obecnej sytuacji najbardziej opłacalne dla nas sposoby sprzedaży. Dlatego cieszymy się ze współpracy z blinkee.city, która klientom ułatwi odbiór zamówień, a restauracjom udostępni nowe formy transportu w korzystnych cenachpowiedział Michał Juda z knajp.pl i Youmiko Vegan Sushi. 

Restauratorzy zgrupowani pod szyldem knajp.pl i inni właściciele punktów gastronomicznych, mogą bezpośrednio i bezpłatnie dodawać swoje lokale do mapy w aplikacji Blinkee. Służy do tego prosty formularz internetowy zamieszczony na stronie w zakładce “Dla restauracji”. Akcja dotyczy Warszawy, ale po okresie testowym będzie rozszerzana na kolejne miasta. Restauratorzy mogą też zgłaszać się do blinkee.city w celu bezpłatnego przetestowania dostaw z użyciem elektrycznych skuterów i hulajnóg. Warto zaznaczyć, że poruszanie się na elektrycznych hulajnogach nie wymaga posiadania prawo jazdy i jest dostępne dla każdej osoby, która ukończyła 18 lat. 

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.12.2020
Aktualizacja: 07.12.2020