Kto został najemcą gastronomicznym w Business Garden Poznań?

Udostępnij artykuł
Vastint Poland podpisał umowę z Meet & Eat, należącym do grupy Nutri Mind, który będzie operatorem restauracji biurowej.

Business Garden Poznań to kompleks, który tworzy dziewięć budynków biurowych klasy A, o łącznej powierzchni najmu 88 tys. mkw. rozlokowanych na sześciohektarowej działce przy ulicy Marcelińskiej. Oddane do użytku w 2015 roku pierwsze cztery budynki kompleksu zostały sprzedane. Drugi etap inwestycji, obejmujący pozostałe pięć budynków, został oddany do użytku na początku 2019 roku. Jego właścicielem i zarządcą jest Vastint Poland.

Kampus charakteryzuje się niską zabudową oraz dużym udziałem terenów zielonych. Przestrzeń pomiędzy budynkami zajmuje starannie zaprojektowany ogród dostępny dla pracowników i mieszkańców miasta. Na jego terenie, w specjalnie wyznaczonych strefach relaksu, można odpoczywać i uprawiać aktywności sportowe na świeżym powietrzu. Business Garden oferuje także rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów oraz szeroką gamę udogodnień dla najemców, m.in. kantynę, przedszkole, placówkę medyczną i klub fitness.

Opublikowano: 20.05.2020
Aktualizacja: 20.05.2020