North Fish poszerza portfolio

Udostępnij artykuł
W ofercie nowego lokalu goście znajdą ryby,takie jak łosoś norweski, dorsz czarny, morszczuk, mintaj. Do nich można samodzielnie nakładać dodatki w formule „Nałóż ile chcesz”: frytki ze skórką, świeże sałatki, surówki. Nowy North Fish znajduje się w Millennium Hall w Rzeszowie – największym centrum kulturalno-rozrywkowym na Podkarpaciu. To już 47 lokal sieci w Polsce.

Z oferty snax dostępne będą kanapki z pieczywem wypiekanym na miejscu, tortille czy panierowane kalmary i krewetki. Warto spróbować także naturalnych, robionych na miejscu lemoniad oraz orzeźwiających North Ice Tea.

Z okazji otwarcia, na gości czekają wyjątkowe oferty promocyjne – na start m.in.: Łosoś norweski ze szpinakiem lub z sosem ratatouille z dodatkami w formule „Nałóż ile chcesz” w cenie 9,99 zł.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE – KWIECIEŃ 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

North Fish to sieć restauracji specjalizujących się w rybach, owocach morza i daniach wegetariańskich. Pierwszy lokal powstał w 2002 roku w kieleckiej Galerii Echo. W tej chwili North Fish to 47 restauracji znajdujących się w najlepszych centrach handlowych w Polsce, co sprawia, że jest niekwestionowanym liderem w Polsce, i drugą w Europie siecią restauracji oferujących ryby i owoce morza. Niemal 1000 pracowników co dzień dba o najwyższą jakość serwowanych produktów.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.06.2019
Aktualizacja: 13.06.2019