Pasibus organizuje zbiórkę dla dzieci z autyzmem

Udostępnij artykuł
Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Dziecka Pasibus dołączył do akcji, w której zbierane środki zostaną przeznaczone na organizację branżowej szkoły fotograficznej. Tworzy ją wrocławskie Stowarzyszenie Unlock, które działa na rzecz dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Już w najbliższą środę, 12 czerwca br. zbiórkę będą mogli wesprzeć także klienci odwiedzający lokale Pasibusa w całej Polsce.

W Dniu Dziecka marka Pasibus ogłosiła w mediach społecznościowych zbiórkę pieniędzy zorganizowaną za pośrednictwem platformy Zrzutka.pl. Środki, które fani Pasibusa zbiorą TUTAJ, zostaną przekazane Stowarzyszeniu Unlock.

Dodatkowo, w środę, 12 czerwca br. we wszystkich lokalach Pasibusa będzie można taniej kupić jednego z kultowych burgerów marki – Bebka Juniora z autorskim sosem BBQ. Burger za którego zapłacimy 15 zł, a 2 zł z jego zakupu zostanie przekazane na zbiórkę na fotograficzną szkołę branżową dla dzieci z autyzmem. Więcej informacji o celu zbiórki można znaleźć na stronie.

To kolejna akcja dobroczynna, w którą zaangażowała się marka Pasibus. Wcześniej m.in. na prośbę fanów sieć zasponsorowała lodówkę dla oddziału neonatologicznego jednego z wrocławskich szpitali czy przeprowadzała aukcje wspierające Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 10.06.2019
Aktualizacja: 10.06.2019