Q&A z Gheorghe Marianem Cristescu, prezesem Polskiego Holdingu Hotelowego [ZAPIS LIVE]

W środę 13 stycznia o godz. 10.00, odbyła się rozmowa „na żywo” z Gheorghe Marianem Cristescu, prezesem Polskiego Holdingu Hotelowego. W dyskusji wzięli udział przedstawiciele redakcji obu najważniejszych mediów branżowych, w tym naszego Świata Hoteli, który reprezentowała redaktor naczelna Karolina Stępniak oraz Hotelarza z udziałem Zbigniewa Bielkowicza. Transmisja odbyła się na kanale YouTube.

Celem spotkania była dyskusja na temat najbardziej nurtujących branżę kwestii, obaw czy doniesień medialnych, które funkcjonują w opinii publicznej. Jednocześnie poruszone zostały tematy związane z bieżącą działalnością Polskiego Holdingu Hotelowego, a także sytuacją branży hotelarskiej w Polsce, w dobie pandemii.

W dyskusji prezes Cristescu odniósł się do wielu pytań, które zostały nadesłane do redakcji, do czego zachęcaliśmy naszych Czytelników. Spłynęło ich bardzo wiele. Do tematów i wątków, których więc nie udało się poruszyć z uwagi na ograniczenia czasowe będziemy już wkrótce powracać na naszych łamach gdy tylko uzyskamy oficjalne odpowiedzi od zarządu PHH. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z zapisem tej ważnej rozmowy.

ŚWIAT HOTELI listopad-grudzień 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełną treścią publikacji <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.