Sen Warsaw rusza z dostawami

Udostępnij artykuł
Od czwartku, 5 listopada będzie można składać zamówienia telefonicznie oraz za pośrednictwem popularnych aplikacji. W menu znajdują się klasyki, które dotychczas były dostępne stacjonarnie w restauracji oraz siedem setów, które zaspokoją wszystkich domowników.
Menu dostępne w dostawach

Na potrzeby dostaw sushi SEN, regularna karta menu została zmodyfikowana w ten sposób, aby nowi klienci oraz stali goście restauracji, mogli skorzystać z pozycji w karcie dostępnych dotychczas stacjonarnie z zachowaniem wysokiej jakości. W menu znalazły się przystawki tj. tatar z łososia i tuńczyka, sałatka z trawy morskiej czy krewetki w tempurze z dodatkiem spicy mayo. Karta sushi to przede wszystkim SEN special rolls, nigiri, california maki, futomaki oraz hosomaki.

Zdecydowanym atutem są sushi sety dostępne w siedmiu wariantach. Począwszy od małego zestawu rekomendowanego jednej osobie, aż po sety dla wszystkich domowników.

Zamówień sushi SEN można dokonać telefonicznie, pod numerem telefonu +48 574 998 856 oraz za pośrednictwem aplikacji UberEats, Glovo, Wolt oraz już niebawem Pyszne.pl.

Nowa playlista SEN warsaw dostępna pod linkiem https://spoti.fi/3oUcytm.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione

Opublikowano: 04.11.2020
Aktualizacja: 05.11.2020