Warszawa: Galeria Młociny rozda bony do strefy gastronomicznej

Wszystko za sprawą świątecznych atrakcji. Klienci centrum handlowego, którzy zrobią zakupy na maksymalnie trzech paragonach na kwotę nie mniejszą niż 300 zł będą mogli odebrać vouchery do wykorzystania w food courcie oraz skorzystać ze specjalnych rabatów do wybranych lokali. Podobny upominek będzie czekał tez na tych, którzy w ramach akcji organizowanej 19 grudnia oddadzą krew lub osocze w mobilnym pojeździe. Bony będą również rozdawane w wybranych punktach na warszawskich Bielanach.
#MłocinyRozgrzewają

Wszyscy ci, którzy na zakup świątecznych prezentów dla najbliższych wybiorą właśnie Galerię Młociny i okażą paragon na minimum 50 zł, już od 7 grudnia aż do wigilii będą mieli możliwość, by skorzystać z oferty centrum handlowego i zupełnie za darmo zapakować swoje upominki na stoisku znajdującym się na poziomie 0 (przy sklepie Oysho) czynnym od godziny 12:00 do 21:00. Kolorowe kokardki, złotka i sreberka z pewnością okażą się miłym akcentem pod choinką i wywołają uśmiech na twarzach obdarowanych.

Po okazaniu maksymalnie dwóch paragonów na łączną kwotę nie mniejszą niż 150 zł odwiedzający otrzymają piękną, dorodną choinkę zupełnie za darmo! Należy się jednak śpieszyć, ponieważ ilość drzewek będzie ograniczona (akcja trwa w dniach 11-13 grudnia).

Od 7 do 24 grudnia na klientów, którzy zrobią zakupy na maksymalnie trzech paragonach na kwotę nie mniejszą niż 300 zł, czekać będą bony podarunkowe o wartości 50 zł, vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania oraz specjalne rabaty w wybranych lokalach. Wystarczy udać się do Punktu Konkursowego, okazać potwierdzenie zakupu i odebrać niespodzianki.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

#ŚwiątecznyPatrol

Mieszkańcy Bielan od 6 do 22 grudnia od godziny 12:00 do 15:00 powinni wypatrywać (i nasłuchiwać gwiazdkowego jingla zapraszającego do galerii) miętowego garbusa. W wybranych lokalizacjach na terenie dzielnicy, jak również przy wejściu głównym do galerii animatorzy będą rozdawać dla obecnych niespodzianki – rozgrzewającą herbatę lub czekoladę, a także vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania. Oczywiście fani ikonicznej, ponadczasowej motoryzacji będą mogli również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze słynnym pojazdem z 1976 roku. Warunek jest jeden – muszą pamiętać o maseczce. O pozostałe aspekty bezpieczeństwa, zachowanie szczególnych zasad higieny oraz dezynfekcję zadba Galeria Młociny.

#OddajKrewNaMłocinach

19 grudnia od godziny 12:00 do 15:00 na placu przed głównym wejściem do centrum handlowego pojawi się krwiobus, czyli mobilny pojazd, w którym zainteresowani będą mieli możliwość oddania krwi oraz osocza. Po pomyślnym przejściu wstępnego wywiadu krwiodawca otrzyma szansę kontynuowania standardowych procedur związanych z kwalifikacją. Obecny na miejscu personel medyczny oraz wolontariusze udzielą szczegółowych informacji na temat całego procesu, a także chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Należy pamiętać, że nie każdy, pomimo chęci, będzie mógł zostać dawcą, a zainteresowani powinni spełniać odpowiednie warunki. Cały proces zostanie przeprowadzony z zachowaniem szczególnych zasad bezpieczeństwa, a osoby, które zrobią dobry uczynek, w ramach prezentu otrzymają od galerii vouchery do strefy gastronomicznej Spotkania i Dania.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.