Warszawa: Gorąco Polecam otwarte w Galerii Młociny

Nowy punkt sieci piekarni zaprosił pierwszych klientów centrum handlowego w sobotę 28 listopada.

Korzystamy z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji pieczywamówi Bartłomiej Rychcik, Prezes Grupy ENATA BREAD, która zarządza m.in. marką Gorąco Polecam. Oddajemy hołd naszej piekarniczej historii, czerpiemy z niej pełnymi garściami. Jednocześnie, łączymy tradycję z nowoczesnością. Wyznaczamy nowe trendy. Cieszymy się, że smak i zapach naszych wypieków dotrze do mieszkańców warszawskich Bielan – dodaje.

W menu nowej piekarni w Galerii Młociny znalazły się: chleby, bułki, bagietki, kanapki i sałatki, a także kawa, owocowo-warzywne soki i smoothies – z dodatkiem przypraw i ziół. Firma oferuje również catering – na rodzinną lub firmową imprezę. Lokal Gorąco Polecam będzie czynny od poniedziałku do soboty od 7:00 do 22:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 21:00.

Zgodnie z decyzją Rządu już od 28 listopada klienci ponownie będą mieli okazję, by odwiedzić wszystkie lokale znajdujące się w warszawskim centrum handlowym i zrobić przedświąteczne zakupy, a także rozejrzeć się za prezentami dla bliskich i skorzystać z promocji. Galeria Młociny zapewnia, że zdrowie i bezpieczeństwo odwiedzających stanowi dla obiektu priorytet. Na terenie centrum handlowego stosowane są wszystkie środki bezpieczeństwa, a każda działalność przygotowana jest zgodnie z wytycznymi i normami sanitarnymi.

Galeria Młociny jest otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00-22:00, a także w niedziele handlowe w godzinach 10:00-21:00.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.