Delivery Week poszerza ofertę o menu świąteczne

[POD NASZYM PATRONATEM] Dania można zamawiać z warszawskich restauracji do 22 grudnia na stronie www.restaurantclub.pl. Ich liczba jest ograniczona.
#SmakujPotrawy z najlepszych restauracji

W świątecznej akcji Delivery Week – Festiwalu na wynos organizowanego przez Restaurant Week Polska – bierze udział wiele warszawskich restauracji. Wśród nich między innymi Elixir by Dom Wódki, Po Wiśle, Art Sushi czy Brasserie Warszawska. Zgodnie z zapowiedzią w kolejnych dniach dołączą inne miasta m.in. Kraków, Łódź czy Szczecin. Pełna lista restauracji dostępna jest na stronie www.restaurantclub.pl.

Szefowie kuchni przygotują dla festiwalowych gości doświadczenia świąteczne na wynos. W cenie 100-250zł/osoba, goście mogą sami komponować menu świąteczne lub wybierać gotowe zestawy. Wśród potraw znajdziemy: tatar z jelenia ze szczypiorkiem, piklami i majonezem grzybowym (Brasserie Warszawska), halibut z sosem cytrynowym (Elixir by Dom Wódki), sandacz z sosem z szyjek rakowych (Po Wiśle) oraz wiele innych popisowych dań i doświadczeń.

Zgodnie z festiwalową tradycją świąteczne menu można rezerwować  każdego dnia do 22:00 na kolejny dzień i następne, aż do 22 grudnia. Ideą Delivery Week jest wzbogacenie świątecznych i poświątecznych doświadczeń restauracyjnych z bliskimi.

Na Prezent

Jeśli nie masz pomysłu na tegoroczny prezent, koniecznie zajrzyj na stronę RestaurantClub. Jego twórcy to organizatorzy najpopularniejszego w Polsce festiwalu Restaurant Week. We współpracy z siecią hoteli Sheraton, Marriott, The Westin oraz Bristol zapraszają do rezerwacji wyjątkowych doświadczeń na prezent. W ofercie znajdziemy m.in. weekendowy pobyt z kolacją w najwyżej położonym barze w Polsce, nocleg dla 2 gości w Corner Junior Suite z widokiem na Warszawę, śniadaniem i koktajlem oraz kolacją degustacyjną w Panorama Sky Bar na 40. piętrze to pasmo najmilszych doświadczeń w Marriott Warsaw Hotel. Sesja zdjęciowa w The Westin Warsaw w chmurach z poczęstunkiem i prosecco to pamiątka i pomysł na prezent dla pary młodej, przyjaciółek, na wieczór panieński czy po prostu dla rodzica z dzieckiem. Vouchery można rezerwować do 31 grudnia.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.