Punkty Grycana ponownie otwarte – druga kulka lodów za złotówkę

Od poniedziałku, 18 maja, wszystkie lodziarnio-kawiarnie sieci zapraszają gości. Właściciele proponują lody, ciastka, kawę i soki 100 proc. z owoców. W pierwszym tygodniu od otwarcia przygotowano specjalną promocję.

Bardzo cieszymy się z ponownego otwarcia lodziarnio-kawiarni. Czekaliśmy z utęsknieniem, aby znów gościć naszych Klientów, oferując im słodkie przysmaki, które wytwarzamy według tradycyjnych, rodzinnych receptur.  Z okazji ponownego otwarcia przygotowaliśmy niespodziankę – do każdej kulki lodów, drugą można kupić jedynie za złotówkę – mówi Elżbieta Grycan – właścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Lodziarnio-kawiarnie Grycan wracają z ofertą gastronomiczną – zarówno na miejscu, jak i na wynos. W menu znajdują się lody, desery lodowe, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, ciastka i ciasta. Ofertę uzupełniają soki 100 proc. z owoców oraz doskonała kawa z mieszanki osobiście wybranej przez właścicieli w rodzinnej włoskiej palarni.

Wszystkie lodziarnie zostały dostosowane do nowych, zaostrzonych przepisów sanitarnych.
W trosce o zdrowie gości i pracowników strefy obsługi lodziarnio-kawiarni zostały wyposażone w przesłony z pleksi, a obsługa została wyposażona w przyłbice, maseczki i jednorazowe rękawiczki, które dodatkowo są dezynfekowane żelem antybakteryjnym. Rękawiczki i płyn antybakteryjny są również dostępne dla gości lodziarni. Wszystkie powierzchnie, klamki i uchwyty są na bieżąco dezynfekowane. Zgodnie z rozporządzeniem, została również zmniejszona liczba stolików w lokalach.

Promocja na powitanie – do każdej kulki druga za złotówkę – obowiązuje we wszystkich lokalach sieci od 18 do 24 maja 2020 r.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.