Radosław Fronc konsulem honorowym Hiszpanii

Udostępnij artykuł
Do listy przedstawicielstw dyplomatycznych działających w Krakowie dołączyła kolejna placówka – Konsulat Hiszpanii pod kierownictwem konsula honorowego – znanego restauratora Radosława Fronca, właściciela takich restauracji jak Szara Gęś, Kogel-Mogel, Fiorentina czy Mamma Mia oraz hotelu Balthazar. Jurysdykcja konsulatu obejmuje obszary województwa małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego.

Konsulat Hiszpanii będzie w Krakowie będzie zajmował się promowaniem kultury hiszpańskiej oraz wspieraniem Hiszpanów mieszkających w stolicy Małopolski. Siedziba Konsulatu Hiszpanii mieści się przy ul. Grodzkiej 40.

Radosław Fronc był bohaterem Nowości Gastronomicznych w grudniu 2019. Przypominamy wywiad z restauratorem, wystarczy kliknąć na tytuł poniżej.

Radosław Fronc o zarządzaniu zespołem i krakowskim rynku gastronomicznym

Konsulaty honorowe nie są urzędami, a więc Radosław Fronc nie będzie funkcjonariuszem, ani urzędnikiem. Za swoją pracę nie będzie też otrzymywał wynagrodzenia, ale zaoferuje pomoc Hiszpanom mieszkającym w Polsce na podstawie dobrowolnej umowy obu państw.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 19.11.2020
Aktualizacja: 19.11.2020