Restauracja Belvedere z opcją delivery. Kelnerzy dostawcami dań

Na doświadczenie kulinarne składa się wiele elementów – atmosfera, design miejsca, sztuka kelnerska i menu, które jest dopełnieniem smaków. Zanim drzwi restauracji ponownie zostaną otwarte dla gości, warto przenieść atmosferę lokalu wprost do swojego domu. Restauracja Belvedere przygotowała ofertę dostaw, która pozwoli na doświadczenie smaku autorskich potraw szefów kuchni w domowym zaciszu. Specjalnie skomponowane menu to propozycje zarówno klasyczne, jak i wegetariańskie, stworzone zgodnie z filozofią restauracji o ponad 30 letniej tradycji.

Zamknięcie lokali gastronomicznych nie oznacza pełnej rezygnacji z wyjątkowego doświadczenia smaków. Poza nimi liczy się także odpowiedni serwis, oprawa wizualna i charakter wnętrza. Przygotowując ofertę na wynos, szefowie kuchni muszą stanąć więc przed dużym wyzwaniem, aby każde z zamówionych dań w pełni oddawało klimat Restauracji Belvedere.

Decydując się na wprowadzenie usługi Belvedere à la Maison, wiedzieliśmy, że musimy opracować wyjątkowy sposób na przeniesienie doświadczenia Restauracji Belvedere do domów naszych gości, zachowując najwyższą jakość potraw, smak i wygląd każdego z dań. Po dopracowaniu szczegółów menu, poszliśmy o krok dalej, aby w pełni wykorzystać nasz potencjał. Poprosiliśmy kelnerów, aby wcielili się w rolę dostawców i już w pierwszym kontakcie z gośćmi przenieśli choć namiastkę gościnnej atmosfery, towarzyszącej wizycie w Restauracji Belvedere mówi Anna Bykowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Restauracji Belvedere.

Każde zamówienie przygotowywane jest z najwyższą starannością i estetyką, do której Restauracja Belvedere od lat przywiązuje duża uwagę. Dania zapakowane są w eleganckie, nowoczesne pudełka, które na pierwszy rzut oka nie przypominają standardowej dostawy cateringu.

Wierzymy, że wyjątkowy serwis i starannie przygotowana oprawa wizualna może podnieść doświadczenie kulinarne, wprowadzając odpowiedni nastrój i atmosferę restauracyjną w domach naszych gości. Przygotowując ofertę na wynos, dołożyliśmy wszelkich starań, aby każda osoba składająca zamówienie, poczuła się równie wyjątkowo jak w progach Restauracji Belvederemówi Anna Bykowska.

W opcji na wynos i dostawie dostępna jest sezonowa karta dań, Bellunche oraz cykliczne oferty specjalne. Pełne menu znajduje się na stronie internetowej restauracji (belvedere.com.pl) oraz Facebooku @BelvedereLazienkiKrolewskie.

NOWOŚCI GASTRONOMICZNE październik-listopad 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.