Sfinks rusza z akcją #ObiadDlaLekarza

Spółka z myślą o służbie zdrowia w dobie epidemii uruchomiła specjalną inicjatywę. Za pośrednictwem należącego do niej portalu smacznieiszybko.pl klienci z całej Polski mogą zamawiać zestawy obiadowe dla medyków walczących z koronawirusem. W akcji biorą udział restauracje i szpitale z kilku miast Polski –  Warszawy, Łodzi, Olsztyna, Krakowa, Rzeszowa, Malborka, Zgierza i Zielonej Góry. Do projektu sukcesywnie dołączają kolejne lokale i miasta.  

Uruchomiona przez nas akcja #ObiadDlaLekarza jest gestem wsparcia dla osób pracujących w polskiej służbie zdrowia, które stoją dziś na pierwszym froncie walki z Covid-19. Doceniając ich zaangażowanie, choć w ten sposób możemy razem z naszymi klientami podziękować im za wysiłek w tym szczególnym czasie. Ze strony spółki do akcji włączyły się restauracje operatorskie należące do Sfinksa, a także współpracujący z nami franczyzobiorcy. Zachęcamy też kolejne osoby do udziału w tym przedsięwzięciu, zarówno restauratorów, jak i klientów. Jednocześnie niezależnie od zamówień na portalu nasze restauracje również same angażują się w pomoc placówkom medycznym, dostarczając do nich bezpłatne posiłki ­– mówi Dorota Cacek, wiceprezes spółki Sfinks Polska.

W ramach akcji #ObiadDlaLekarza każdy klient, składając zamówienie dla siebie na portalu smacznieiszybko.pl, może dołączyć zestaw obiadowy przeznaczony dla medyka. Taki obiad zostanie dodany do zamówienia, a następnie dostarczony w ustalonym wspólnie ze szpitalem terminie, przy zachowaniu niezbędnych środków bezpieczeństwa. W skład każdego zestawu wchodzi danie główne i zupa w cenie 15 zł. Aktualnie posiłki dostarczane są do kilkunastu szpitali, m.in. do Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. Stanisława Popowskiego w Olsztynie, Szpitala Uniwersyteckiego im. Karola Marcinkowskiego w Zielonej Górze czy do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu. Zamówienia mogą składać klienci z całej Polski, wskazując jedną lub kilka placówek, do których maja trafić zestawy.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.